PC klub

Home

3D grafika 2D grafika Kontakt

Šachová partie

Projekt s pracovním označením Šachová partie vznikl jako týmová práce v 3D Studio Max.
Píše se rok 2025. Populace roste. Nejbohatší lidé z velkých měst se stěhují na venkov, kde vznikají čtvrti bohatých, kam se běžný člověk ani nedostane. Ve městech se staví mrakodrapy. Dole žijí chudší lidé, nahoře mají své pracovny a byty ti bohatší. V módě jsou oblé tvary. Nevyrábí se v minulosti tak používaný "hranatý" nábytek, čtvercový stůl prostě není in. Občas se v domovech těch bohatších objevuje vybavení navržené pokračovateli Pabla Piccassa. Samozřejmě přežívají i věci, které vznikly na konci 20. století. Už většinou ale jen jako vzpomínky na starou dobu.
My se do jednoho moderního bytu podíváme. Jeho majitel je úspěšný právník a právě má návštěvu - obchodního partnera, se kterým hraje šachy. Pánové si však odskočili na skleničku, tak račte vstoupit.
PS: Všimněte si, z jakého materiálu jsou vybroušené šachové figurky. Jste-li šachovými experty, zkuste uhádnout, kdo v tomto zápase zvítězí. Pan domácí hraje s bílými figurkami, host s černými.
Na projektu se podíleli tito borci.


Pohled do místnosti Pohled do místnosti Pohled do místnosti Pohled do místnosti Pohled do místnosti Pohled do místnosti Pohled do místnosti Pohled do místnosti Pohled do místnosti Šachový stolek

© 2003 PC klub